Маленьких художників запрошують прийняти участь у конкурсі


П’ятий рік поспіль Благодійний фонд імені Олександра Львовича Жолобова проводить в Одесі конкурсу дитячого малюнка.  Цьогоріч тема заходу — «Новорічне диво».

Ми збираємо роботи з 1 листопада по 11 грудня 2021 року. У конкурсі можуть взяти участь юні художники – мешканці нашого міста та області віком від 5 до 17 років. На конкурс приймаються мальовничі та графічні роботи, виконані з використанням різноманітних технік та художніх матеріалів у форматі – А4 чи А3.

Автори найкращих робіт у кожній віковій групі — нагороджуються цінними призами фонду та грошовою премією у розмірі 5 тисяч гривень. Варто зазначити, що учасники можуть отримати додаткову стипендію у 2 000 грн від художниці Оксани Тодорової та її проєкту «Від серця до серця». Також переможці та фіналісти будуть нагороджені пам’ятними подарунками та дипломами.

На конкурс можна подати декілька робіт, які відповідають тематиці. Для участі необхідно вказати свої дані. На звороті кожної роботи мають бути написані друкованими літерами: прізвище, ім’я автора; дата народження: день, місяць та рік, а також назва роботи, техніка її виконання та ваші актуальні контактні дані.

Роботи можна приносити на адресу: Сабанєїв міст, 4. Будинок Вчених. Телефон Благодійного фонду імені Олександра Львовича Жолобова (для довідок) 050-336-70-10. Церемонія нагородження відбудеться 18 грудня 2021 р. Слідкуйте за новинами конкурсу на фейсбук сторінці БФ імені Олександра Жолобова.

Конкурс проводиться за підтримки медичної клініки «Ваш Зубной», за інформаційної підтримки Медіа-холдингу «Козирь Диджитал».

Нагадаємо, Благодійний фонд імені Олександра Жолобова був заснований у 2017 році в пам’ять про одеського художника, музиканта, творчого керівника відомих міських телеканалів. Місія фонду — розкрити творчий потенціал дітей і підлітків.

«Наша ціль — привернути увагу громадськості, діячів культури та мистецтва, влади до проблеми підтримки обдарованих дітей і розвитку дитячо-юнацьких талантів», — кажуть засновники фонду.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *